Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat. Aenean faucibus nibh et justo cursus id rutrum lorem imperdiet. Nunc ut sem vitae risus tristique posuere.
Szkolenie specjalizacyjne w zakresie neurologii dziecięcej odbywała w Oddziale Klinicznym Neurologii i Pediatrii Dziecięcego Szpitala Klinicznego UCK WUM w Warszawie. W 2021 roku ukończyła kurs diagnostyki nerorozwojowej metodą Vojty. Obecnie jest w trakcie szkolenia z wykonywania badań elektrofizjologicznych – ENG oraz EMG.
W marcu 2020 roku uzyskała stopień doktora nauk medycznych i nauk o zdrowiu. Tematyka pracy doktorskiej była związana z wczesną diagnostyką stwardnienia guzowatego celem zapobiegania rozwojowi padaczki i niepełnosprawności intelektualnej. Uczestniczyła również w wieloośrodkowych badaniach skupiających się na leczeniu chorób neurologicznych m.in. prewencyjnym leczeniu padaczki na modelu stwardnienia guzowatego (badanie EPISTOP, EPIMARKER) oraz badaniu klinicznym oceniającym skuteczność kannabinoidów w leczeniu zespołu Tourette'a. Jest autorką i współautorką kilkunastu publikacji naukowych opublikowanych w recenzowanych czasopismach medycznych. Uczestniczy regularnie w konferencjach medycznych oraz jest członkiem stowarzyszeń neurologów dziecięcych (stowarzyszenia polskiego - PTND, europejskiego – EPNS oraz ogólnoświatowego - ICNA)
W swojej praktyce zajmuje się dziećmi z różnego rodzaju chorobami neurologicznymi wieku rozwojowego m.in. oceną neurorozwojową, opóźnieniem rozwoju psychoruchowego, zaburzeniami napięcia mięśniowego, diagnostyką i leczeniem padaczki, bólów głowy, zaburzeniami napadowymi niepadaczkowymi, zaburzeniami koncentracji uwagi, ADHD, chorobami skórno-nerwowymi m.in. stwardnieniem guzowatym.
W pracy liczy się dla niej zaufanie i otwarta komunikacja, a także nawiązanie relacji nie tylko z rodzicem, ale również z dzieckiem. W procesie leczenia pacjentów stara się stosować podejście holistyczne, ponieważ niektóre neurologiczne objawy mogą wynikać nie tylko z chorób neurologicznych, ale również ogólnoustrojowych, jak i psychologicznych.