Rehabilitacja niemowląt, dzieci i młodzieży

Powrót

Rehabilitacja niemowląt, dzieci i młodzieży

W Centrum Medycznym Sorno staramy się przykładać wielką wagę do rehabilitacji naszych najmłodszych pacjentów. Robimy wszystko, aby przebiegała ona w spokojnej i bezstresowej atmosferze, z najlepszymi specjalistami i w oparciu o sprawdzone metody rehabilitacyjne. 

Pracujemy z dziećmi w oparciu o metody neurofizjologiczne, jak np. NDT Bobath, PNF, pracę na tkankach miękkich we wszystkich jednostkach chorobowych z zakresu neurologii i ortopedii. Leczymy m.in. wady rozwojowe: mózgowe porażenie dziecięce, asymetryczne ułożenie, wzmożone napięcie mięśniowe, wady postawy, skoliozy, plecy płaskie, wklęsłe i okrągłe oraz urazy związane z chirurgią ortopedyczną: zwichnięcia, skręcenia, złamania i inne. 

Nasi fizjoterapeuci to osoby z długim i bogatym doświadczeniem. Posiadają międzynarodowe szkolenia i certyfikaty, które uprawniają do do pracy z dziećmi w wybranych jednostkach chorobowych. 

W Centrum Medycznym Sorno Wasze małe pociechy uzyskają profesjonalną opiekę, najnowocześniejszy sprzęt rehabilitacyjny oraz miłą i ciepłą atmosferę. Sprawdźcie nas, nie zawiedziecie się. 

W tym momencie prowadzimy rehabilitacje dzieci i młodzież od lat czterech. W trosce o naszych najmłodszych pacjentów i nie tylko staramy się zwiększać zakres świadczonych usług. Na dzień dzisiejszy zapraszamy do korzystania z usług dla niemowlaków w naszym drugim ośrodku w Mościskach/k. Grodziska Mazowieckiego. Jest to jeden z najlepszych ośrodków rehabilitacyjnych w Polsce.

REHABILITACJA
Partnerzy
Stare babiceGrodzisk maz.
Centrum medyczno-rehabilitacyjne sorno