Lekarze specjaliści

Powrót

Lekarze specjaliści

Alergolog

Małgorzata Faber, (przyjmuje w ramach NFZ)

Monika Andrzejak, (przyjmuje w ramach NFZ)

dr n. med. Marzena Justyna Mierzejewska (przyjmuje w ramach NFZ)


W Centrum Medycznym Sorno, możecie Państwo zasięgnąć porady lekarza Alergologa, który zdiagnozuje i poprowadzi leczenie wszelkiego rodzaju chorób związanych z nieprawidłową reakcją mechanizmu immunologicznego. W przychodni wykonacie również testy alergiczne. 

Proponujemy profesjonalną opiekę w zakresie takich schorzeń jak: 

 • wyprysk (egzema), w tym niektóre typy pokrzywki 
 • wstrząs anafilaktyczny 
 • pyłkowica 
 • IgE-zależna alergia pokarmowa 
 • choroby atopowe : nosa (alergiczny sezonowy i całoroczny nieżyt nosa), oskrzeli (astma oskrzelowa atopowa), skóry (atopowe zapalenie skóry), oczu (alergiczne zapalenie spojówek), przewodu pokarmowego (alergia pokarmowa). 

Chirurg

Krzysztof Sarnacki, poniedziałek 09.00-13.00 środa 15.00-19.00 (pakiet lojalnościowy)

Zapraszamy Państwa do gabinetu lekarza chirurga w Centrum Medycznym Sorno. Wyposażony w najwyższej klasy sprzęt pozwala wykonywać mniejsze zabiegi chirurgiczne jak np. usuwanie brodawek, włókniaków, znamion, tłuszczaków, kaszaków i innych zmian. Nasz specjalista pomoże Państwu w leczeniu przewlekłych i ostrych schorzeń chirurgicznych.Przyjmuje również pacjentów z chorobami proktologicznymi (choroby odbytu i jelita grubego) z możliwością wykonania rektoskopii (sprzęt jednorazowy). Wykonuje także zabiegi z możliwością badania histopatologicznego (ocena mikroskopowa przez lekarza patomorfologa).

Chirurg naczyniowy

dr n. med. Marcin Trochimczuk, piątek 8.00-11.00

Konsultacje chirurga naczyniowego - badania USG metodą Doppler  oraz wizyty kwalifikujące do zabiegów w:

Klinika w Klaudynie

ul. Karola Kurpińskiego 15, 05-080 Klaudyn

contact@klaudyn.pl

telefon stacjonarny:
tel. 22 721 81 05

telefon komórkowy:
tel. 510 147 711,  576 100 999


Dermatolog

Hanna Piętka-Nowakowska, wtorek 16.00-19.00 

Przychodnia Medyczna Sorno oferuje Państwu profesjonalną opiekę medyczną w zakresie dermatologii. Nasz specjalista pomoże w leczeniu schorzeń skóry, jej przydatków (włosów, paznokci) oraz niektórych chorób ogólnoustrojowych, które pokazują się na skórze jak łagodne i złośliwe nowotwory (np. czerniak złośliwy, rumień guzowaty). Nasz dermatolog zdiagnozuje i poprowadzi leczenie wszelkiego rodzaju chorób skóry.

Diabetolog

Ewa Gączarek-Belczyk, poniedziałek 08.00-12.00 środa 17.30-19.00

Dietetyk

mgr Joanna Żółkowska, środa 16.00-19.00

Centrum Medyczne Sorno stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom swoich pacjentów. Dlatego też w naszej ofercie znajdziecie Państwo porady Dietetyka, który opracuje dietę żywieniową dostosowaną do Waszych potrzeb. Dietetyk pomoże Państwu poznać zasady żywienia, psychologię żywienia i technologię gastronomiczną. 

Endokrynolog

dr n. med. Jerzy Nowakowski, wtorek 16.00-19.00

W Centrum Medycznym w Starych Babicach możecie Państwo zapisać się do lekarza endokrynologa, który zdiagnozuje i poprowadzi leczenie wszelkiego rodzaju chorób związanych z zaburzeniami wydzielania hormonów. Nasz Endokrynolog pomoże Państwu w diagnostyce i leczeniu takich chorób, jak: 

 • choroby tarczycy i przytarczycy, 
 • choroby przysadki mózgowej, 
 • choroby nadnerczy, 

Ginekolog

Dennis Aduku, (przyjmuje w ramach NFZ i prywatnie)

Joanna Zwolińska, (przyjmuje w ramach NFZ i prywatnie)

Malwina Jaworska- Powałka (przyjmuje prywatnie)

W Centrum Medycznym Sorno oferujemy Państwu pełnowymiarową opiekę ginekologiczną. Nasi lekarze pomogą w rozpoznaniu i leczeniu najczęstszych chorób żeńskiego układu płciowego, jak np.: zaburzenia miesiączkowania, stany zapalne pochwy, antykoncepcja, niepłodność, nowotwory narządów rodnych, prowadzenie ciąży. Na miejscu można wykonać Kardiotokografię (KTG), USG narządów rodnych, cytologię, a także zabiegi chirurgiczne jak np.: kriokoagulacja (wymrażanie tkanek). 

Kardiolog

Joanna Witczak, (przyjmuje w ramach NFZ)

Andrzej Meissner (przyjmuje w ramach NFZ i prywatnie)
Przychodnia Medyczna w Starych Babicach oferuje Państwu pełnowymiarową opiekę kardiologiczną. Nasz kardiolog pomoże Wam w diagnostyce i leczeniu schorzeń i wad układu sercowo-naczyniowego, serca, aorty i mniejszych naczyń krwionośnych. 
Kardiolog pomoże Państwu w rozpoznaniu i badaniu wrodzonych i nabytych chorób serca, układu krążenia, naczyń krwionośnych i mięśnia sercowego. Poprowadzi leczenie podczas rehabilitacji w przypadku chorób serca i układu krążenia. Wskaże potrzebę przeprowadzenia takich badań jak: 

 • EKG (podstawowe, wysiłkowe, śródsercowe, Holter) 
 • Echokardiografia (echo serca) 
 • Badanie dopplerowskie serca 
 • Mapowanie serca 
 • Koronarografia 
 • Rezonans magnetyczny serca 
 • Scyntygrafia serca 

W naszej przychodni oferujemy przeprowadzanie takich badań, jak echo serca, EKG. 

Laryngolog

Ewa Żurawska, czwartek 15.00-18.00 

W centrum Medycznym Sorno możecie Państwo zasięgnąć porady lekarza laryngologa, który rozpozna i poprowadzi leczenie chorób ucha, nosa, krtani, gardła oraz innych narządów głowy i szyi. Nasi lekarze pomogą i doradzą także w schorzeniach związanych z chirurgią gruczołów ślinowych, języka, zatok przynosowych (FESS), kataru (mikrolaryngoskopia). 

Lekarz rehabilitacji

Anna Milczarek, środa 16.30-18.30 

W Centrum Medycznym Sorno uzyskacie Państwo profesjonalną pomoc rehabilitacyjną. Lekarz rehabilitacji pomoże poprawić sprawność fizyczną po przebytych chorobach i urazach. Nasz specjalista poprowadzi Państwa rehabilitację poprzez leczenie ruchem (kinezyterapię), różnymi rodzajami energii (fizykoterapię), uzdrowiskowe, klimatyczne, a także psychoterapię. W przychodni Sorno znajduje się sala wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt rehabilitacyjny, który pomoże Państwu przywrócić sprawność ruchową.

Medycyna Estetyczna

Beata Kiszka, piątek 16:30-19:00

Medycyna Pracy

Dariusz Dudek, piątek 08.30-16.00

Neurochirurg

Grzegorz Piwowarski, piątek16.00-17.00

Neurolog

Elżbieta Marcinkowska, czwartek 15.00-18.00 

W naszej przychodni macie Państwo możliwość skorzystania z pełnego zakresu usług lekarza neurologa. Lekarz zdiagnozuje i poprowadzi leczenie chorób związanych z układem nerwowym, takich jak: 

 • padaczka, omdlenia 
 • migrena i inne bóle głowy 
 • rwa kulszowa, barkowa i inne schorzenia kręgosłupa 
 • udary mózgu niedokrwienne, krwotoki mózgowe i zaburzenia krążenia mózgowego 
 • stany po urazach mózgu 
 • guzy mózgu 
 • stany po zapaleniach mózgu, rdzenia, opon mózgowo - rdzeniowych 
 • stwardnienie rozsiane 
 • choroby otępienne (np. choroba Alzheimera) 
 • choroby zwyrodnieniowe 
(choroby Parkinsona, Huntingtona, Wilsona) 
 • miastenia, miopatie, miotonia 
 • polineuropatie 

Okulista

Paweł Klocek, poniedziałek 17.00-20.00

Dariusz Dudek, piątek 08.30-16.00

W Centrum Medycznym Sorno możecie Państwo zasięgnąć porady lekarza okulisty. Okulista zdiagnozuje chorobę, sprawdzi jej przyczyny i zaleci odpowiednie leczenie. Aby utrzymać wzrok w dobrej kondycji warto również profilaktycznie badać oczy. W naszej przychodni wykonacie Państwo komputerowe badanie wzroku,badanie dna oka, ocenę ostrości widzenia i inne niezbędne badania.

Ortopeda

Tomasz Światłowski, poniedziałek 15.15-17.00

Bernard Rabaniuk,  środa 16.00-20.00,

Szczepan Furman (ortopeda dziecięcy, usg stawów dla dzieci i dorosłych), czwartek 16.00-19.00

Rafał Sotowski, soboty 9.00-14.00


W Centrum Medycznym Sorno możecie się Państwo umówić na wizytę do lekarza ortopedy, który pomoże w leczeniu schorzeń i urazów układu ruchu. Ortopeda zdiagnozuje bóle związane z nieprawidłową budową ciała np. bóle kręgosłupa, jak i te spowodowane urazami sportowymi m.in. łokieć tenisisty, koślawy paluch, zerwane ścięgno Achillesa, skręcone kolano. Wykonywane są zabiegi z osocza bogatopłytkowego.

Dr Szczepan Furman wykonuje USG stawów i narządów ruchu

Psycholog

mgr Maria Śmigaj, środa 16.00-19.00 

Zapraszamy Państwa na indywidualne wizyty do gabinetu psychologicznego Centrum Medycznego Sorno. Uzyskacie tu pomoc i zrozumienie w przypadku takich problemów, jak alkoholizm, depresja, DDA/DDD, narkomania, seksocholizm, a także trudności związanych ze stresującym trybem życia, kłopotach partnerskich itp. w naszej poradni pomoc uzyskają również rodzice, którzy nie radzą sobie ze swoimi pociechami.

Pulmonolog

dr n. med. Bogdan Hajduk poniedziałek 15.00-17.00

Radiolog

Agata Ptasznik, wtorek 17.00-18.30, środa 8.00-12.00, czwartek 8.30-10.30

Tomasz Mosior, czwartek 8.00- 12.00 ( usg dla dzieci m.in.usg jamy brzusznej, tarczycy, usg bioderek i usg przezciemiączkowe )

Małgorzata Klocek, czwartek 12.30-15.00

Badania usg.

Reumatolog

Magdalena Woroszył, poniedziałek 14.15-16.00,

Marek Krogulec, czwartek 15.45-16.45

Urolog

Paweł Symonowicz, wtorek 16.00-20.00 

Zapraszamy do gabinetu urologicznego Centru Medycznego Sorno. Urolog przeprowadzi pełna diagnostykę i leczenie chorób układu moczowego i męskich narządów płciowych, jak np. przerost gruczołu krokowego (prostaty), kamica nerkowa, nietrzymanie moczu, zaburzenia wzwodu, zakażenia dróg moczowych, niepłodność.

Partnerzy
Stare babiceGrodzisk maz.
Centrum medyczno-rehabilitacyjne sorno